Ana Sayfa > Forum
Konu Başlığı Gönderen Email Adresi Yayınlanma Tarihi Cevapla
BAŞBAKANIMIZA AÇIK MEKTUP oguz solak -oguz@oguzsolak.com 23/1/2007 - 1:45:21 AM oku
Sayın BAŞBAKANIM


Türk Halkı olarak Müteveffa Hrant Dink in öldürülmesinden derin üzüntü duyduk. Türkler
her katledilen canlının acısını kalbinde duyacak kadar duygusal ve merhamet sahibidirler.
Ancak her ne hikmetse Türkiye de, Türkçe konuşan, kendine Türk oğlu Türküm diyen birtakım İnsanların,Türk vatanında; Türk halkını AŞAGILAMALARINDAN artık bıktık. TRT de dahil bütün televizyon kanallarından,gazetelerden,gazetecilerden, televizyon kanallarının tartışma veya haber programlarına çıkan zevattan hakaret yemekten sabrımız taşmaya başladı. Günlerdir bütün televizyon kanalları dolaylı olarak Türklerin katil oldugunu empoze ediyorlar.
Karadeniz bölgesinin insanlarında vatan sevgisi çok yüksektir. Bu sevgiyi kırmak için yapılan bu komplolardan korkumuz yok.Böyle bir olaydan Türkiyenin hiçbir çıkarı olamayacağını ama Ermenistan ve diasporanın çıkarının olacağını halkımız bilir. Bizim asıl korkumuz ve igrendiğimiz şey TÜRK TELEVİZYONLARININ ve GAZETELERİNİN yaptıklarıdır. Bizim bütün dünyaya rezil olduğumuzu bizlere dikte etmelerini, Türk halkını
potansiyel katil ilan etmelerini kabullenemiyoruz.
Kim bu insanlar. Türk halkına her fırsatta kinlerini kusmaya çalışanlar. Çelme takıpta,düştüğümüzü sandıkları ilk fırsatta binlercesi sokağa dökülenler. Adları sanları Türk ama Türklere nefret kusanları bilmek istiyoruz. Önlem alınmasını istiyoruz. Gazeteleriyle, televizyonlarıyla Türk halkını sıkıştıranlar karşısında, sesini duyuramayan gerçek Türk halkının haklarını sonuna kadar savunmanız bizim, sizin üzerinizde ki hakkımızdır.
Dünyanın her tarafında, her zaman kullanılacak bir cahil veya bir manyak çıkmıştır veya çıkabilir. İnsanlık tarihinde bu tip olaylar her zaman olmuştur.Bunu bal gibi kendileride bildikleri halde Türk halkının kafasına torba geçirmelerine fırsat vermeyeceğiniz inancındayım.
İnsanoğlunu melekle şeytan arasında bir varlık olarak yaratan Yüce Allah bile insanoğluna yasaklar getirmişken , biz kim oluyoruz da herşey serbest ey insanlar diyoruz . Neden bu toplumu bitiren konulara gereken yasakları getirmiyorsunuz.
Kullanıldıklarının farkında bile olmayan Gazetecilerin, akademisyenlerin, emekli özel harpçilerin yeni Günah keçileri POLAT ALEMDAR. Sanki kurtlar vadisinden önce Türk ve İslam düşmanı Stevan Segal , Chuk Norris, Rambo vahşeti yoktu , vampir filimleri yoktu , kovboy filimleri vahşeti yoktu. Muhafakar geçinen kanallardan yayınlanan ve herbirinde hiristiyanlığın bir sembolünü çocukların kafasına işleyen çizgi filimler yoktu.Yüzüklerin efendisi gibi sapık filimler yoktu. Ezelden beridir Polat Alemdar var.Bizi bu adam bozdu. Ama biz biliyoruz ki Polat Alemdar filan bahane , hedef Türklerin güçlü bir sinema endüstrisi oluşturmalarına fırsat vermemek. Çünki güçlü bir sinema endüstrisi, savunma sanayi kadar önemlidir.
Sayın Başbakanım;
Prof. Faruk Sümerin OĞUZLAR adlı eserinde tarif ettiği üzere Türkler merhametli, sevecen, sıcakkanlı , yardımseverdir ve insanlar arasında fark gözetmez.Bu tarif bir efsane değil binlerce yıllık Türk ün karakteridir. Peygamber efendimizin (S.A) sevgisine mazhar olan bu milletin ezilmesine izin vermeyeceğinize inanıyoruz.
Saygılarımla. Oguz Solak--Sanayici


Bu Konuya Verilen Cevaplar
Gönderen Email Adresi Gönderdiği Tarih

..Yeni Konu Ekle.. ..Konuları Göster..