Ana Sayfa > Forum
Konu Başlığı Gönderen Email Adresi Yayınlanma Tarihi Cevapla
Kulak verin oguz solak -oguzsolak38@yahoo.com 29/12/2005 - 7:09:01 AM oku
KULAK VERİN yoksa FELAKETE GİDİYORUZ.
Son günlerde meydana gelen ayaklanmalara provakasyon demek , kafamızı kuma sokmaktan farksızdır. Prof. ÜMİT ÖZDAĞ hemen hergün yazdığı bir makale ile hem olacakları bildirmekte hemde çözümlerini getirmektedir. Sayın NECDET SEVİNÇ hergün köşe yazısında olacakları feryat etmektedir.İsimlerini sayamayacağım kadar çok değerli fikir adamları, gazeteciler, akademisyenler, askerler uyarmaktadırlar. Ama Efsunlanmış gibi hiçbirimiz hiçbirşey yapamıyoruz.
Halkın; Silahlı Kuvvetlerin yanında yeralmasını istemek zaman kaybıdır.Çünkü TÜRK MİLLETİ hangi şartlar altında olursa olsun daima ORDUSUNUN yanındadır.Vatan hainlerini zaten yanınıza çekemezsiniz.
Türk Silahlı Kuvvetleri YERYÜZÜNÜN EN KÖKLÜ ORDUSUDUR. Derhal TÜRKLERİ KORUMA KONUMUNA geçmelidir.Türk Devletine yapılan her saldırı ve plana açık yada örtülü noktasal operasyonlar düzenlemelidir.
Çıban başlarını tek tek İMHA etmelidir.Barış içerisinde yaşamak istiyorsak, TÜRKLERİN savaşçı ruhunu ortaya çıkartmak istemiyorsak , artık harekete geçilmelidir. Yoksa bu işin sonu şaka maka 3. dünya savaşına kadar gidebilir.İşte o zaman bütün insanlık ağır bir yıkıma maruz kalabilir. Saygılarımla.
oguz solak--sanayici---Kayseri
06-09-2005


Bu Konuya Verilen Cevaplar
Gönderen Email Adresi Gönderdiği Tarih

..Yeni Konu Ekle.. ..Konuları Göster..