Ana Sayfa > Forum
Konu Başlığı Gönderen Email Adresi Yayınlanma Tarihi Cevapla
kurtuşun kodu oguz solak -oguzsolak38@hotmail.com 29/12/2005 - 7:02:07 AM oku
KURTULUŞUN KODU TÜRK OLMAKTIR:
Nasıl ki güçlü ve milli bir devlet için , sağlam temellere oturmuş bir MHP ye talep var.
Aynı zamanda sağlam temellere oturmuş gazetelere de talep ve heves var. YENİÇAĞ gazetesi olarak umarım bu imkanı iyi kullanır ve sizi eleştirenlere kulak verirsiniz.Gazetenize attığınız başlıklar çok önemli. Bizim Sinan Aygün gibi gölge başbakanlara ihtiyacımız yok. Ülkü ocaklarından, Türk ocaklarından yetişen engin fikir sahibi insanlarımız var. Siz bizlere sahip çıkın ki dostlarınız sizden uzaklaşmasın.
12 yaşımda iken ÜLKÜ ocaklarındaki seminerlerde , MİLLİ SİNEMA endüstrisi nasıl kurarız, pil şeklinde nükleer enerjiyi depolayıp nasıl kullanırız diye kafa yorardık. BU SÖYLEDİĞİM TAM 30 SENE ÖNCESİDİR. Benim gibi binlerce ülkücünün BU devlet ve millet adına çok önemli planları, kazanımları hep çöpe atıldı. Şimdi 30 sene sonra bir medyatik beyimiz bizlere KURTULUŞUN kodu 869 diye öğüt veriyor. VE Yeniçağ gazetesi de bunu mucize gibi başlığına taşıyor.
O halde milyonlarca Ülkücü adına sizlere ve Sinan Aygün e şunları söylemek istiyorum.
Bunlara da yer verin gazetenizde öyleyse.
1- Elimizde olduğu halde biz kaliteli MAL ve mamul ÜRETMİYORUZ.
2- Her işin hilesine kaçıyoruz.
3- Kazık atıyoruz
4- Kural koymuyoruz veya olanlarına uymuyoruz.
5- kaliteli insan yetiştirmiyoruz.
6- VE en önemlisi ürettiğimiz mamullere TÜRKÇE isim koymuyoruz.

Yani biz enayi miyiz ki , HEM KALİTESİZ ürün olacak hem de TÜRKÇE ismi olmayacak
bir ürünü kurtuluşumuz olarak alacağız. Peki kim üretiyor bunu, cevap:TÜRKLER. O halde niye TÜRKÇE isim koymuyorlar. Bunun cevabını muhatapları da veremezler. Siz ülkücüleri ne sanıyorsunuz. Ben size cevap vereyim: ÜLKÜCÜLER ,TÜRKLÜĞÜN temel taşlarıdır. Bu taşlarla ancak Türk düşmanları oynar haberiniz ola.Korkarım ki şimdilerde TÜRKÇÜLÜK bir paylaşım haline getiriliyor. Bu eksendeki vakıf, dernek ,kurumların ve gazete sahiplerinin ,kendi çevrelerinden çok, bütün ülkücülere yada TÜRK olmaktan keyif duyanlara sahip çıkmaları ,ayrımcılık yapmamaları,savundukları fikirlerde ne kadar samimi olduklarını ispatlayacaktır. saygılarımla.
OGUZ SOLAK---sanayici----kayseri. 29.06.2005


Bu Konuya Verilen Cevaplar
Gönderen Email Adresi Gönderdiği Tarih

..Yeni Konu Ekle.. ..Konuları Göster..